logo

Dijital Sanatlar Akademisine Ulaşın!
Kursumuzu ziyaret etmek için eğitim direktörlerimiz ile iletişime geçin…

İletişim
Telefon: 0555 893 10 00
E-mail: [email protected]
Adres: Beyoğlu / Bakırköy
Çalışma Saatleri: 11:00 – 17:00

 

Kurumsal

DİJİTAL SANATLAR AKADEMİSİ

Dijital Sanatlar Akademisi'nin Hikayesini Merak Ediyor musunuz?

about-parallax-img-1 about-parallax-png-1

DİJİTAL SANATLAR AKADEMİSİ

Alanında öncü bir sanat eğitim kurumu olarak, 2005 yılından günümüze İstanbul, Beyoğlu lokasyonunda sanat ve tasarım eğitimi veren Dijital Sanatlar Akademisi sektördeki tecrübesi ve sektöre getirdiği yenilikler ile Dijital Sanatlar alanındaki eğitimlerine devam ediyor…

Tüm branşlarda Alanının en iyi eğitmenleri ile gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza, kariyerlerini mesleki anlamda sürdürmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Alanında öncü bir sanat eğitim kurumu olarak, 2005 yılından günümüze  Sanat ve Tasarım alanlarında eğitim veren Dijital Sanatlar Akademisi sektördeki tecrübesi ve sektöre getirdiği yenilikler ile Dijital Sanatlar alanındaki eğitimlerine devam ediyor…

Tüm branşlarda alanının en iyi eğitmenleri ile gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza, kariyerlerini mesleki anlamda sürdürmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

DİJİTAL TASARIM (Dijital Design)

KONSEPT TASARIM (Consept Design) Eren Arık

ANİMASYON (Animation)

3D MODELLEME ZBRUSH&MAYA (3D Modelling with zBrush&Maya)

DİNAMİK FİGÜR ÇİZİMİ (Dynamic Figure Drawing) C. Zafer Gazioğlu

GÖRSEL EFEKT (Visual Effect)

KARAKTER TASARIMI (Crahacter Design) Buğra Erke

DİKEY KURGU (Compositing)

ÇOCUKLA İÇİN 3D ANİMASYON (3d for Teens)

15 Yıllık Eğitim Tecrübesi

Alanında En İyi Eğitmenleri

Uluslararası Eğitim Standartı

Katılım ve Başarı Sertifikası

Eğitim Sonrası Staj İmkanı

%100 Öğrenme Garantisi

15 YILLIK TECRÜBE

15 yıllık deneyimin bize kattığı bilgi ve tecrübeleri öğrencilerimize aktarıyoruz…

100% ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ


Kursumuzdaki tüm eğitim branşlarımızda %100 öğrenci memnuniyetini sağlamak adına öğrencilerimiz ile iş birliği yapıyoruz…

550+ ÖĞRENCİ MEZUNİYETİ

Her branştan 550’nin üzerinde öğrenciyi mezun etmenin memnuniyetini yaşıyoruz…

AKADEMİK BAKIŞ AÇISI

Geleneksel Sanat Anlayışı İle Günümüz Teknolojilerini Birleştirmek...

Hayal Ettiğiniz Her Şey Gerçektir…Picasso

İnsanlık tarihinin en önemli dışavurumlarından biri olan ‘’ görselleştirme arzusu ‘’ bilindiği üzere mağara resimlerine kadar uzanan bir süreçtir. Bu süreç içerisinde mağara duvarlarına kendi amaçları doğrultusunda hayvan imgeleri çizen insanların yerini yüzyıllar içerisinde birçok uygarlık ve kavramlardan sonra bugünkü görsel disiplin olarak ‘’ Sanat ‘’ adı altında görmekteyiz. Bu tarihsel sürecin çeşitli evrelerinde farklı eğitim anlayışları ve programları doğmuş Rönesans’la birlikte usta-çırak ilişkisine dayanan eğitim yöntemi, daha sonra okullar ve (ekolleşen) sanat akademilerinin oluşması ile farklı bir boyut kazanmış ve kurumsallaşarak günümüze gelen bu merkezlerde önemli sanatçı kuşakları yetişmiştir.

Günümüzde de devam eden bu süreçte sanatçılar ve tasarımcılar çağın getirdiği enstürmanları ve programları kullanarak çalışmalarına sektörün talepleri doğrultusunda devam etmektedir. Her daim yeniliğe ve farklılığa olan bu talep, sanatçıların veya tasarımcıların hayal ettiği biçimde görünür hale gelmekte ve izleyiciye ulaşmaktadır.

Bu bağlamda dijital tasarım alanının sektörel gelişmelerini yakından takip ederek farklı branşlarda eğitim veren Dijital Sanatlar Akademisi, günümüz sanat disiplinleri içinde yer alan dijital tasarım-üretim taleplerine aldığı eğitim ile yanıt verebilecek tasarımcı kimliği ve hayal gücüne sahip, yaratıcı, özgün bireyler yetiştirerek sektöre yön veriyor.

TASARIM ALANININ EN İYİ EĞİTMENLERİ İLE TANIŞIN

Sektörde Kendini Kanıtlamış, Alanının En Başarılı İsimlerinden Eğitim Alabilirsiniz...

C. Zafer Gazioğlu

Dinamik Figür Çizimi

Buğra Erke

Karakter Tasarımı

Eren Arık

Dijital Resim

Kerem Güler

Motion Grafik

BİZİ ÖĞRENCİLERİMİZE SORUN

Öğrencilerimiz Eğitim Sırasındaki Deneyimlerini Anlatıyor...

,,

Merhaba ben Gülce Ayhan. Ben sinema sektöründe sanat yönetmenliği yapıyorum. Fakat yıllardır hayalim olan animasyon tutkusu ve isteği ile bu alanda bir şeyler yapmaya karar verdim. Uzun araştırmalarım sonunda iyi bir eğitim almak istiyordum ve Dijital Sanatlar Akademisi hocalarıyla tanıştım. Birlikte çok keyifli bir eğitim süreci geçirdik. Şimdi ise Japonya da bir animasyon okulunda eğitim alıyorum. Herkese selamlar ve emekleriniz için teşekkürler..

,,

Selamlar ismim Can, California’da birçok okula başvuru yaptım. Tek hayalim olan Animasyon Sanatını en iyi orada okuyabileceğimi düşünüyordum. Çizimlerim ve illüstrasyon çalışmalarım çevremden çok iyi tepkiler alıyordu hatta sosyal medyada güzel takipçi kitlesine de sahibim. Ancak daha önce hiç dijital çalışmalarım olmamıştı. Portfolyo hazırlarken mutlaka dijital çizimlere dikkat ediliyor. Dijital Sanatlar Akademisi ile bir arkadaşımın tavsiyesi aracılığıyla tanıştım. Yoğun bir çalışma programı oluşturarak portfolyomu tamamladım. Kursta aldığım eğitimin hem doğru bir yol çizmemde, hem okulların benden neyi ne şekilde isteyecekleri hakkında daha net bir fikir sahibi olmamda hem de yaptığım çalışmalarda destek almam açısından çok faydası oldu. Dijital Sanatlarla ilgilenen arkadaşlara tavsiyem çok iyi araştırma ve tercih yapmaları.

,,

Merhaba adım Berrin, öncelikle çok büyük hayalli olan bir insanımdır Ancak bazen büyük hayaller kurmak için önce bunun için bir adım atmış olmak gerekir. Çok geç olmasa da bunu anladım. Dijital Sanatlar Akademisiyle tanışmamda bana ön ayak oldu diyebilirim, ciddi anlamda öğrencisine sahip çıkan ve doğru bir şekilde öğrenciyi yönlendiren bir kurum. Hayalperestliğime gelecek olursak, ben özel bir üniversiteden Grafik Tasarımı mezunuyum hep kendi grafik ajansımı açmak ve büyük projelere adım atmak istedim, ancak bu tahminlerden çok daha meşakkatli ve uzun bir yol bunun için önce kendi donanımınız olmalı ki bir firma kurup içerdekileri yönetebilme şansınız olsun. Mezun bir birey olsanız da “armut piş ağzıma düş” olmuyor. Grafik ve Dijital anlamda çok eksiklerim vardı, özellikle program bilgisi anlamında asla yeterli değildim. Şuan hala kendi firmamı oluşturmaya çalışıyorum ancak eğitim ve bilgi anlamında neredeyse her şey tamam:)

,,

Merhaba ben Kaan, özel bir firmanın grafik çizimlerini yapıyorum, ayrıca freelancer olarak dışarıdan da işlerimi üretmekteyim. Ancak henüz sektörün başlarında olduğum için eğitim alıp, kendimi geliştirip daha iyi bir noktaya gelmem lazımdı. Bu konuda araştırmalar yaparken Dijital Sanatlar Akademisine rastladım ve sağolsunlar tam olarak neye ihtiyacım varsa hangi konu da eksiklerim varsa onların üzerine gittik. Herkesin emeğine sağlık minnettarım…

,,

Merhabalar ben Ecem Şahapoğlu, lise hayatımı İtalyan lisesinde tamamladım ve bu süre içinde de hep yurtdışında ki okulları araştırarak, gidip gezip görerek bilgi edinmeye ve kültürlerini öğrenmeye çalıştım. Çocukluğumdan beri istediğim tek şey kendi karakterlerimi yaratmak ve animasyon sanatı ile ilgilenmekti. Araştırmalarım sonunda öğrendim ki yurtdışında okumak için portfolyo hazırlanması gerekiyormuş. Ancak konu animasyon, çizgi film ve karakter tasarımı olunca portfolyo+dijital çizim gerekiyormuş çünki, sadece el çizimi değil dijital ortamda neler yapabildiğimizi görmek istiyorlar. Bende bu esna da Dijital Sanatlar Akademisi’ni buldum ve eğitim direktörleri beni her konuda aydınlattı ve yönlendirdi. Şimdi Canada’da çok köklü bir okulda Canlandırma Sanatları okuyorum. Bu arada ben bu portfolyoyu hazırlarken Amerika ve İngiltere’den de 3 okuldan teklif geldi 🙂

,,

Merhaba ben Toprak 19 yaşındayım, tek hayalim yurtdışında Animasyon okumaktı ve bunu Dijital Sanatlar Akademisi ile başardım. Hocalarımın emeği ve özverisi sayesinde şuan 2. Tercihim olan Almanya’da bir üniversitede okuyorum. Almanya zaten hep hayalim olan bir ülkeydi ve animasyon okumak için en doğru yer olduğunu düşündüm. Okurken aynı zamanda bir sürü fuara katılıp kendimi geliştirebileceğim, önemli sanatçıların memleketi olan bir ülkede bu eğitimi almak istedim.

DİJİTAL SANATLAR AKADEMİSİ