logo

Dijital Sanatlar Akademisine Ulaşın!
Kursumuzu ziyaret etmek için eğitim direktörlerimiz ile iletişime geçin…

İletişim
Telefon: 0555 893 10 00
E-mail: [email protected]
Adres: Beyoğlu / Bakırköy
Çalışma Saatleri: 11:00 – 17:00

 

Eren Arık

TASARIM ALANININ EN İYİ EĞİTMENLERİ İLE BAŞLAYIN!

Tüm branşlarda alanının en iyi eğitmenleri ile gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza, kariyerlerini mesleki anlamda sürdürmek isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eren ArıkSanatçı / Eğitmen

1983 yılında Bursa’da doğdu. Çok küçük yaşlarından itibaren yaratıcı sanatlara ve resme ilgi duydu.  Bu büyük ilgiyi mesleğe dönüştürmek için 2006 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film (Animasyon) bölümüne girdi. Üniversitenin ilk yılından itibaren profesyonel çalışmalara imza atmaya başladı. Start verdiği illüstrasyon kariyeri boyunca dijital resim çalışmalarından mat boyama çalışmalarına kadar, birçok farklı stüdyo ve proje için hizmet verdi. 2011 senesinde mezun olduktan sonra, 3 sene kadar okulda kaldı ve kendi fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı.

Ardından sektöre geri döndü, film ve oyun endüstrileri için fotogerçekçi çalışmalar ve 3 boyutlu karakter çalışmaları yapmayı sürdürdü.  İllüstrasyon ve dijital resim dışında animasyon, müzik, geleneksel resim, video sanatları ile de ilgilendi. 2013 yılında “The Traveler” adlı kısa animasyon filminin yönetmenliğini yaptı.

İmzasını taşıyan bilimkurgu müzikleri ile de dikkatleri çeken Eren Arık bugün freelance konsept tasarımcı olarak çalışmalarına devam ediyor. Anima Okul bünyesinde eğitimler vererek, deneyimlerini aktarıyor.

TASARIM ALANININ EN İYİ İŞLERİNİ İNCELEYİN!

Eğitmenlerimizin çalışmalarını inceleyerek ilham Alın!

DİNAMİK FİGÜR ÇİZİMİ EĞİTİM SAYFASINI İNCELEYİN!

DİJİTAL SANATLAR AKADEMİSİ